• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Klima Servisi Hizmetlerimiz
KOMBİ SERVİSİ

Hakkımızda

      Avcılar kombi servisi 2000 senesinde kurulup 17 senedir İstanbul genelinde  siz değerli müşterilerimize ÖZEL servis olarak hizmet vermektedir. Çıraklıktan yetişen ustalarımız ve alanında tecrübeli saha elemanlarımızla yılın 365 günü 7/24 saat üstün kalite hizmet anlayışı ile daima emrinize amadedir.

      Şirketimizin misyonu sınıfında gelişmiş en üst düzey teknoloji ile üretim yapan KOMBİ ürünlerinin açmış olduğumuz şirkette vereceğimiz hizmet ile üretimde gösterilen aynı kalite ve standardı yakalamak ve öncelikle müşteri memnuniyeti felsefesi ile hizmet vermektir. 
      
      Şirketimizin vizyonu ise hizmet ettiğimiz markanın değerlerini, üstün sorumluluk anlayışımız ve yaklaşımımızla bölgemizde  de en üst düzeyde hizmet vererek kalıcılığını sürdürmektir.

      Avcılar kombi servisinin 17 senedir hedefleri doğrultusunda yol almış olup bundan sonraki hedefi ise en son teknoloji ile üretilen ürünlerin müşteri ile ilk temasında hiçbir zaman için onu üreten mühendis ve teknik ekip ile doğrudan temas etmesi mümkün olmadığından o ürünün satışını gerçekleştiren satış elemanları  ile olan ilk temasın devamında onu kuracak olan ekip ve herhangi bir sorun ile karşılaştığında o sorunu en kısa sürede çözüme ulaştıracak hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktır.

      Hedefimiz dünya kalite standartlarında üretilen KOMBİ ürünlerinin güler yüzle kullanıcıya pazarlayan satış elemanlarından sonra bizlere düşen garantisi bitmiş cihazlarınızın problemlerini çözmedeki en üst düzey kaliteyi hedeflemek ve yakalamaktır.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam17
Toplam Ziyaret11139
Site Haritası