• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Klima Servisi Hizmetlerimiz
KOMBİ SERVİSİ

KLİMA SERVİSİKLİMA TEKNİK SERVİS BİLGİSİ

 Teknik destek hizmeti verdiğimiz firma ve kişilere sadece bakım hakkında değil, ortaya çıkan arıza çözümlerinde ve klima montaj uygulamalarında da yardımcı oluyoruz.

Klima danışmanları, bakım bilgisi ve arıza tespiti ile ilgili bilgiler verdikten sonra son teknoloji yedek parça ve aksesuarlar hakkında kullanıcıları aydınlatıyor. Yenilenen klima parçaları ve kullanım kolaylığı sağlayan aksesuarlar ile cihazların ne kadar verimli çalışacağı anlatılıyor.


  DOĞRU KLİMA MONTAJI NASIL YAPILIR ?

 İşinde uzman ekip kadrolarımız ile cihazların daha sağlıklı şekilde çalışması için uzman teknik kadrolarımız yerinde keşif yaparak daha performanslı şekilde çalışması için elimizden geleni yapmaktayız. Klima montajı düşük fiyat politikası ile istenilen yere kaliteli şekilde montaj uygulaması sağlanmaktadır. Servis merkezlerimizi arayarak sorunsuz şekilde hizmetler alabilirsiniz.

 

Bu işlemin standartlar içerisinde yapılmaması, olumsuz durumlar yaratacağından yetkili olmayan müdahalelerden kaçınılması gerekir. Montaj kuralları dahilinde gerçekleştirilen işlemler cihazın kapasitesini ve verimliliğini koruyacaktır. Ayrıca yanlış yere montaj yapılması halinde konforlu üfleme sağlanmadığı için hastalıklara sebebiyet verilir. Bu nedenle klimalarınızın montajını yetkili servisinize yaptırmanız oldukça önemlidir.


KLİMA BAKIMI NEDEN BU KADAR ÖNEMLİ ?

 Markası ve modeli ne olursa olsun klimanın ilk günkü verimlilik ve performansla çalışması için periyodik klima bakımı hayati önem taşır. Herhangi bir arıza durumuyla karşılaşmayı en aza indirgemek ve cihazı yormamak için klima bakımı yaptırılmalıdır.

Gerek enerji tasarrufu, gerekse de klimanın sorunsuz çalışması bakımından, bu periyodik kontrollerin ihmal edilmemesi gerekir. Cihazı ekstra enerji harcamaktan kurtaracak, sağlığınızı ve güvenliğinizi sağlayacak klima bakım hizmetlerinden düzenli olarak yararlanmak için yetkili servisimizden destek alabilirsiniz.

Firmamız Yücel Teknik kurulduğu ilk günden beri müşteri portföyünü arttırmış ve müşterilerine geniş odaklı bir çalışma sunmuştur. Siz değerli tüketicilerimiz klimalarınız bozulduğunda herhangi bir panik veya hiçbir sorun üstüne sorun yaratmadan bizleri arayarak sorunlarınızı belirtebilirsiniz hizmette hızlı destek alabilirsiniz.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam17
Toplam Ziyaret11139
Site Haritası